Glory of Ukraine

Київ, вул. Ревуцького, 3

Графік роботи: Пн-Сб 9:00-19:00

flagUA

flagRU

Автосвітло й додаткове обладнання

Отримайте безкоштовну консультацію й запишіться на встановлення:

Передзвоніть мені

Пов’язані послуги

Зміна дизайну фар

Фраза «така ж, але з перламутровими ґудзиками» знайома з дитинства. Часто в авто цими «ґудзиками» виступають фари. Якщо ви хочете оновити або індивідуалізувати автомобіль, наша команда готова провести роботи зі зміни дизайну фар. Ми розробимо проєкт, після узгодження виконаємо необхідні зміни частини корпусу та вкомплектуємо легковик новими фарами.

Детальніше

Ремонт фар

Фари, що природно зношуються або зазнають механічних пошкоджень у результаті ДТП, часто вимагають спеціалізованої допомоги. Повноцінний або частковий ремонт дозволить повернути фари до життя, оновити поверхню, що існує або замінити її на нову, відновити герметичність для коректної роботи. Оновлена фара може виглядати ідентично «рідному» виробу або мати ряд змін за вашим бажанням.

Детальніше

Перепакування фар

Коли фари зазнають значних пошкоджень, необхідно проводити їх перепакування. До нього входить повний комплекс робіт з оновлення й заміни пошкодженої фари. За результатами роботи ви отримуєте нове, готове до експлуатації обладнання. Заміну можна проводити як місцево, так і комплексно. Проводячи перепакування, використовуємо виключно якісні сертифіковані запчастини.

Детальніше

Встановлення діодних ламп

Усе більшої популярності набуває встановлення діодних ламп й усе частіше на дорозі можна зустріти водіїв з якісним світлом. Даний тип освітлювального приладу має високу яскравість за мінімального навантаження на електричну систему авто. Сьогодні встановлення преміального світла доступне кожному. Ми підберемо найкращі комплекти для вашого авто, спираючись на наш досвід і ваш споживчий попит. Проводячи роботи, ми гарантуємо коректне втручання в освітлювальну систему авто.

Детальніше

Заміна лампочок

Природно зношуючись, лампи переднього світла тьмяніють і перегорають. У такому випадку необхідна екстрена заміна ламп, оскільки їздити без освітлення не лише незаконно, а й небезпечно для життя. Ми проведемо роботи з заміни освітлювального елементу в найкоротші терміни. Після встановлення гарантуємо цілісність лампи. Ми підбираємо тільки якісне обладнання з тривалим терміном роботи й оптимальним рівнем освітлення.

Детальніше

Встановлення протитуманних фар

Протитуманні фари дозволяють оптимізувати роботу освітлювальних приладів, скасувати необхідність активації світла вдень, зберегти цілісність ламп на більш тривалий термін та убезпечити поїздку в умовах негоди. Встановлення протитуманних фар включає підбір високоякісного елемента, впровадження в корпус автомобіля та проведення електричної мережі до платформи управління. Після встановлення фари цілком готові до роботи.

Детальніше

Встановлення ксенону та біксенону

Яскраві та оптимальні в ціновому сегменті ксенон і біксенон зроблять освітлювальні прилади автомобіля більш ефективними. Ми підбираємо якісні сертифіковані запчастини з тривалим терміном служби й гарантуємо збереження ламп після установки. Коректне вживлення світла дозволяє безперешкодно використовувати освітлення відразу після закінчення робіт, на які ми надаємо гарантію.

Детальніше

Ремонт запітнілих фар

Запотівання фар накопичується, не дозволяє використовувати освітлювальні прилади в повну силу, знижує не лише їхню ефективність, а й безпеку кермування. До того ж волога, що збирається всередині фари, негативно впливає на лампу. Це відбувається через розгерметизацію фари чи наявність мікротріщин. Ми відновимо герметичність, очистимо фару, і ваш автомобіль буде цілком готовий у короткі строки. Роботи проводяться зі збереженням вушок і засувок.

Детальніше

Діодна підсвітка

Діодна підсвітка прикрашає й виділяє автомобіль із сотень подібних. Якісне та точне її вживлення підкреслить лінії авто, зробить його яскравим і стильним, а також дозволить власнику транспорту виразити своє «я». Ми підготуємо індивідуальний проєкт і запропонуємо актуальні рішення. Тільки після узгодження всіх деталей наші фахівці проведуть роботи з уживлення діодної підсвітки.

Детальніше

Встановлення лінз, бі лінз

Якість світла залежить не лише від лампи та прозорості фари. В організації освітлення велику роль відіграють лінзи й бі лінзи, встановлення яких дозволяє покращити фокусування променю. Завдяки цьому межі світла стають чіткішими. Так ваш освітлювальний прилад стане ефективнішим, а також знизить свій вплив на зір водія зустрічного автомобіля. Ми використовуємо виключно сертифіковані запчастини та методи вживлення.

Детальніше

Заміна штатних лінз

Якщо цілісність місцевої лінзи порушується, її необхідно замінити. Коли гірше розсіюється світло, вигорає ксенон, знижується ефективність освітлення, потрібно проводити термінові роботи. Після заміни штатних лінз ефект від освітлювального приладу відновиться. Усі запчастини, які ми використовуємо при заміні, мають сертифікат і повністю збігаються з дизайном «рідних».

Детальніше

Комплексне обслуговування й покращення автосвітла

Коли погіршується освітлення, виникають механічні пошкодження чи інші порушення, необхідно проводити комплексні роботи з рестайлінгу та відновлення фар, ходових вогнів, поворотників. До повного обслуговування входить не лише відновлення, а й індивідуальне виготовлення вогнів, щоб покращити освітлення. Ми виконуємо ексклюзивні проєкти будь-якої складності відповідно до вимог замовника.

Детальніше

Отримайте безкоштовну консультаціюта підбір обладнання

Дізнайтесь ціну та оберіть дату

Ми в
YouTube