Glory of Ukraine

Київ, вул. Ревуцького, 3

Графік роботи: Пн-Сб 9:00-19:00

flagUA

flagRU

Встановлення підігріву сидінь

Дізнайтесь ціну та оберіть дату

Передзвоніть мені


Встановлення підігріву сидінь – дуже популярна нині послуга, попит на яку в Україні постійно зростає. Адже далеко не всі автомобілі в вихідної комплектації передбачають таку приємну та корисну в холодну пору року функцію. Це стосується здебільшого російських, українських, китайських авто, а також багатьох бюджетних іномарок. Оскільки зими в нас непередбачувані, підігрів сидінь – не тільки приємна, а ще й дуже корисна для здоров'я опція.

Встановлення підігріву сидінь являє собою монтаж підігріву під обшивку крісла автомобіля.

Кожен, хто сідав морозним зимовим ранком у свою машину, знає, наскільки неприємним буває холодне сидіння в автомобілі. І добре, якби це був просто дискомфорт ... У тих, хто має проблеми зі спиною, холодне сидіння часто викликає загострення хронічного захворювання. Тому якщо ви їздите в зимовий час, обов'язково встановіть підігрів сидінь. Зробити це можна двома способами:

Бюджетний варіант – купити накидку. Перевага одна: ціна. Недоліків набагато більше. Накидки далеко не завжди гармоніюють з інтер'єром. При спробі обігріти хоча б два передніх сидіння доведеться купувати перехідник – два штекери в одну розетку не увімкнеш. Крім того, штатний запобіжник прикурювача просто не розрахований на такі навантаження. Якщо випадково забути вимкнути «грілку», ви ризикуєте зимовим ранком виявити повністю розряджений акумулятор. Додайте до цього неконтрольовану якість китайської продукції, сумнівну пожежну безпеку, і розповіді про підгорілі сидіння авто вже не здадуться вигадкою ...

Встановити стаціонарний підігрів сидінь. Цей варіант набагато кращий. Нагрівачі виготовляються з вуглецевих волокон і розміщуються між двох шарів водовідштовхувальної тканини. Спеціальний матеріал тильної сторони не пропускає тепло вниз, а клейовий шар надійно кріпить їх до сидіння авто. Вони сертифіковані, їхній термін служби можна порівняти з терміном експлуатації авто. Вони автоматично вимикаються після відімкнення опалення, а якщо у вас стоїть сигналізація з автозапуском, то заздалегідь нагріють сидіння до вашого приходу.

Отримайте безкоштовну консультаціюта підбір обладнання

Дізнайтесь ціну та оберіть дату

Ми в
YouTube