Парктронік, камери заднього виду, додаткові екрани

Отримайте безкоштовну консультацію та запишіться на встановлення:

Передзвоніть мені

Парктроніки

Паркувальні системи значно спрощують життя водія незалежно від рівня досвіду. Відповідно до моделі автомобіля ми порекомендуємо конфігурації паркувальних радарів, до яких можуть входити дисплей, монітор, контрольний блок і 8 або 4 датчики на вибір. Ми можемо під’єднати їх до наявної в автомобілі мультимедійної системи, якщо є технічна можливість це здійснити.

Детальніше

Встановлюємо відео екрани

Пропонуємо установку відео екранів різного типу й призначення: сенсорні та інформаційні, для демонстрації мультимедіа і з функціоналом, обмеженим лише використовуваною операційною системою, для пасажирів і для водія. У всіх перерахованих випадках ми виконуємо роботу таким чином, що кожен екран ідеально вписується в загальний дизайн автомобіля й розміри наявних місць кріплень.

Детальніше

Відеопарктроніки

Відеопарктроніки забезпечують зручність і безпеку паркування, причому справляються з цим завданням набагато краще класичних парктроніків за рахунок відеопотоку. Завдяки камері з високою роздільною здатністю ви можете оцінювати не тільки відстань до перешкоди, але й бачити всю картину за автомобілем і динаміку її зміни в часі. З урахуванням особливостей транспортного засобу й ваших побажань ми підберемо для вас оптимальну модель, кількість датчиків і відеоканалів.

Детальніше

Камери заднього виду, переднього виду

Сьогодні на ринку представлено звичайні й приховані камери переднього/заднього виду з різними функціональними можливостями й характеристиками. Залежно від цілей ми допоможемо вибрати пристрої, встановити їх і налаштувати, забезпечивши правильну взаємну роботу. Відповідно до побажань ми можемо розробити індивідуальну схему, що забезпечує круговий огляд або інші необхідні для вас можливості.

Детальніше

Дзеркала з навігатором і реєстратором

Установлюємо, налаштовуємо, прошиваємо дзеркала з навігатором та реєстратором. Підключаємо системи відеоспостереження таким чином, що вони не конфліктують з іншими системами автомобіля, виглядають естетично, надійно працюють. Фахівці CarDream допоможуть вам вибрати найбільш підхожу модель. Якщо ваша система відеоспостереження вийшла з ладу – ми виявимо проблему й запропонуємо її рішення або порекомендуємо заміну.

Детальніше

Системи мертвих зон

Системи мертвих зон повідомляють про наявність об'єкта в зоні, не видимій у дзеркалі заднього виду без додаткових рухів тілом водія. Тип системи та спосіб встановлення визначається особливостями автомобіля й особистих побажань власника. Системи індикації може бути виведено в салон або розміщено в бічних дзеркалах автомобіля.

Детальніше

Відео дзеркала

Відео дзеркала поступово набирають популярність, причому як заднього виду, так і бічні. Зображення може бути виведено на електронне дзеркало заднього виду або монітор відеосистеми автомобіля. Ми допоможемо підібрати, встановити, налаштувати дзеркала для будь-якого автомобіля. Це прекрасна можливість захистити себе від небезпеки мертвих зон в автомобілі й підвищити комфорт водіння в цілому.

Детальніше

Підключення реєстратора

Професійно підключаємо всі типи відеореєстраторів, забезпечуючи збереження естетично привабливого вигляду салону. Відповідно до особливостей автомобіля підбираємо оптимальний варіант підключення реєстратора до мережі енергоживлення. Допоможемо вам у будь-яких питаннях: від вибору пристрою до його розташування в автомобілі, способі підключення до систем транспортного засобу та частоти обслуговування носія інформації.

Детальніше

Камери кругового огляду

Більшість систем кругового огляду складається з чотирьох відеокамер, установлених відповідно по одній на кожну сторону автомобіля та блоку обробки інформації. Останній захоплює й обробляє сигнал, надаючи водієві панорамне зображення, що виводиться в режимі «вигляд згори» в реальному часі. Ми можемо підібрати та встановити таку систему вам, запропонувати заміну або відновити функціональність тієї, що є.

Детальніше

Отримайте безкоштовну консультаціюта підбір обладнання

Запишіться на встановлення