Glory of Ukraine

Київ, вул. Ревуцького, 3

Графік роботи: Пн-Сб 9:00-19:00

flagUA

flagRU

Парктронік, камери заднього виду, додаткові екрани

Отримайте безкоштовну консультацію та запишіться на встановлення:

Передзвоніть мені

Встановлення штатних мультимедійних пристроїв

Парктроніки

Паркувальні системи значно спрощують життя водія незалежно від рівня досвіду. Відповідно до моделі автомобіля ми порекомендуємо конфігурації паркувальних радарів, до яких можуть входити дисплей, монітор, контрольний блок і 8 або 4 датчики на вибір. Ми можемо під’єднати їх до наявної в автомобілі мультимедійної системи, якщо є технічна можливість це здійснити.

Детальніше

Встановлюємо відео екрани

Пропонуємо установку відео екранів різного типу й призначення: сенсорні та інформаційні, для демонстрації мультимедіа і з функціоналом, обмеженим лише використовуваною операційною системою, для пасажирів і для водія. У всіх перерахованих випадках ми виконуємо роботу таким чином, що кожен екран ідеально вписується в загальний дизайн автомобіля й розміри наявних місць кріплень.

Детальніше

Відеопарктроніки

Відеопарктроніки забезпечують зручність і безпеку паркування, причому справляються з цим завданням набагато краще класичних парктроніків за рахунок відеопотоку. Завдяки камері з високою роздільною здатністю ви можете оцінювати не тільки відстань до перешкоди, але й бачити всю картину за автомобілем і динаміку її зміни в часі. З урахуванням особливостей транспортного засобу й ваших побажань ми підберемо для вас оптимальну модель, кількість датчиків і відеоканалів.

Детальніше

Камери заднього виду, переднього виду

Сьогодні на ринку представлено звичайні й приховані камери переднього/заднього виду з різними функціональними можливостями й характеристиками. Залежно від цілей ми допоможемо вибрати пристрої, встановити їх і налаштувати, забезпечивши правильну взаємну роботу. Відповідно до побажань ми можемо розробити індивідуальну схему, що забезпечує круговий огляд або інші необхідні для вас можливості.

Детальніше

Дзеркала з навігатором і реєстратором

Установлюємо, налаштовуємо, прошиваємо дзеркала з навігатором та реєстратором. Підключаємо системи відеоспостереження таким чином, що вони не конфліктують з іншими системами автомобіля, виглядають естетично, надійно працюють. Фахівці CarDream допоможуть вам вибрати найбільш підхожу модель. Якщо ваша система відеоспостереження вийшла з ладу – ми виявимо проблему й запропонуємо її рішення або порекомендуємо заміну.

Детальніше

Системи мертвих зон

Системи мертвих зон повідомляють про наявність об'єкта в зоні, не видимій у дзеркалі заднього виду без додаткових рухів тілом водія. Тип системи та спосіб встановлення визначається особливостями автомобіля й особистих побажань власника. Системи індикації може бути виведено в салон або розміщено в бічних дзеркалах автомобіля.

Детальніше

Відео дзеркала

Відео дзеркала поступово набирають популярність, причому як заднього виду, так і бічні. Зображення може бути виведено на електронне дзеркало заднього виду або монітор відеосистеми автомобіля. Ми допоможемо підібрати, встановити, налаштувати дзеркала для будь-якого автомобіля. Це прекрасна можливість захистити себе від небезпеки мертвих зон в автомобілі й підвищити комфорт водіння в цілому.

Детальніше

Підключення реєстратора

Професійно підключаємо всі типи відеореєстраторів, забезпечуючи збереження естетично привабливого вигляду салону. Відповідно до особливостей автомобіля підбираємо оптимальний варіант підключення реєстратора до мережі енергоживлення. Допоможемо вам у будь-яких питаннях: від вибору пристрою до його розташування в автомобілі, способі підключення до систем транспортного засобу та частоти обслуговування носія інформації.

Детальніше

Камери кругового огляду

Більшість систем кругового огляду складається з чотирьох відеокамер, установлених відповідно по одній на кожну сторону автомобіля та блоку обробки інформації. Останній захоплює й обробляє сигнал, надаючи водієві панорамне зображення, що виводиться в режимі «вигляд згори» в реальному часі. Ми можемо підібрати та встановити таку систему вам, запропонувати заміну або відновити функціональність тієї, що є.

Детальніше

Паркувальний радар (парктронік) AMS A8192 Black

Парктронік AMS A8192 Black надає можливість безпечного паркування в темний час доби та з великим завантаженням місць для паркування. Великий інформативний екран, гучні звукові сигнали, 8 ультразвукових сенсорів, діаметр яких 18,5 мм. Припаркуватися Ви зможете до відстані в 10 см. Вбудована опція збереження в пам'яті виносних елементів. Чутливість датчиків може налаштовуватися самостійно.

Замовити

Система кругового огляду DDPai 360° V100 Black

З системою кругового огляду DDPai 360° V100 водій зможе припаркуватися у будь-який час доби та за складної ситуації на паркувальних місцях. Парктронік сприяє різноманітним маневрам. Ви без проблем зможете припаркуватися перпендикулярно, паралельно, ідеально стати між машинами та виїхати на сліпе перехрестя. Камера - 1080p, огляд - 3D/360 °, вбудований накопичувач - 64 Гб, обсяг оперативної пам'яті - 4 Гб.

Замовити

Отримайте безкоштовну консультаціюта підбір обладнання

Запишіться на встановлення

Ми в
YouTube