Glory of Ukraine

Київ, вул. Ревуцького, 3

Графік роботи: Пн-Сб 9:00-19:00

flagUA

flagRU

Сигналізація, секретні кнопки, замки, КПП

Отримайте безкоштовну консультацію та запишіться на встановлення

Передзвоніть мені

Встановлення StarLine в автосервісі додаткового обладнання Cardream.

fob

Автосигналізації

Допомагаємо обрати, встановити, налаштувати автосигналізацію або усунути несправності у вже встановленій. Працюємо з усіма електронними пристроями (штатними й нестандартними). Як правило, автосигналізація тільки сповіщає про несанкціонований доступ (звуковими / світловими сигналами), проте додатково може бути передбачено й засоби активного захисту.

Детальніше

Автосигналізації з керуванням через телефон

Правильно встановлюємо й налаштовуємо сучасні сигналізації, що дають можливість керувати системою та контролювати її статус з мобільного телефону. Пропонуємо системи преміум класу, у яких передбачено дистанційні датчики, що носяться. Їх призначено для автоматичного відключення охоронної системи залежно ситуації: наближаєтеся ви до автомобіля чи віддаляєтеся.

Детальніше

Турботаймери

Використання турботаймера здатне значно подовжити термін служби турбодвигуна. У сервісі CarDream можна придбати, встановити, налаштувати турботаймер, а також при необхідності встановити й усунути причину неправильної роботи. Ми пропонуємо акуратне встановлення, забезпечуємо збереження привабливого зовнішнього вигляду торпеди й правильну роботу системи.

Детальніше

Секретні кнопки

Встановлення «секреток» вимагає дотримання техніки безпеки й правил. Ми рекомендуємо та встановлюємо сучасні секретні кнопки для захисту автомобіля від викрадення. Запускаючи автомобіль, власник повинен прикласти магнітний ключ і ввести код. Якщо цього не зробити – відбувається блокування пуску силового агрегату, трансмісії або інших важливих вузлів автомобіля.

Детальніше

Автосигналізації зі зворотним зв'язком

При інтеграції сигналізації зі зворотним зв'язком ми встановлюємо комплекс датчиків та охоронних систем, які відправляють повідомлення про зміни в стані транспортного засобу безпосередньо на дармовис власника. Таким чином, ви відразу дізнаєтеся, коли відчиняються двері, капот, багажник автомобіля, отримаєте повідомлення, чому сигналізація спрацювала.

Детальніше

Супутникові пошукові системи

Супутникові пошукові системи дозволяють визначити місцеперебування автомобіля. Ми інтегруємо й налаштовуємо такі системи для приватних осіб, автопарків, лізингових і логістичних компаній, компаній з прокату автомобілів. Кожен може отримати у нас консультацію та допомогу в підборі оптимального варіанту пристроїв і методів їх встановлення.

Детальніше

Механічні замки капотів, коробки передач, блокування керма

Системи механічного захисту – обов'язкове доповнення до сигналізації, імобілайзера та іншого подібного обладнання. Вони дозволяють значно підвищити протиугінні властивості автомобіля, не ускладнюючи при цьому життя автовласника. Найчастіше ми встановлюємо захист на КПП, капот, кермове управління. Можна замовити індивідуальне об'єднання захистів у майстер-комплект.

Детальніше

GPS маяки, трекери

У нас можна встановити GPS маяк і трекер. Трекери працюють у безперервному режимі, маяки – у режимі з інтервалами. Це дає велику кількість додаткових функцій, зокрема контроль швидкості, маршруту, ПММ, пробігу, автоматично створює подорожні листи. Маяк своєю чергою коштує значно дешевше, він простіший, не вимагає витрат на інтеграцію в системи автомобіля. Ми допоможемо обрати й встановити варіант, який ідеально відповідатиме всім вашим вимогам.

Детальніше

Автосигналізації з автозапуском

Автосигналізації з автозапуском не потрібні тільки власникам електромобілів. Іншим правильно встановлена система дистанційного запуску двигуна істотно полегшить життя. Ми працюємо з бензиновими та дизельними двигунами, з ручною й автоматичною КПП. Як правило, такі системи встановлюються на додаток до систем з двостороннім зв'язком.

Детальніше

Імобілайзери

Підберемо і встановимо імобілайзер у ваш автомобіль таким чином, щоб максимально ускладнити зловмисникові роботу з запуску двигуна в спробі викрадення. Працюємо з пристроями всіх конструкцій і принципів дії. Це надійний і зручний захист, оскільки ніяк не обтяжує автовласника при щоденному користуванні автомобілем. Записуйтеся на встановлення!

Детальніше

Електрозамки дверей

Правильний вибір електрозамка для дверей - запорука зручного встановлення й надійної роботи. Ми допоможемо обрати, встановити, виявити й усунути проблему в замку. Маємо великий асортимент пристроїв, тому в більшості випадків можна виконати встановлення, відвідуючи вперше наш салон. Ми можемо встановити також дотягувачі скла й будь-яке інше додаткове обладнання для вашого автомобіля.

Детальніше

Пульти до центральних замків

Допоможемо відновити або перепрограмувати пульт, який вийшов з ладу, або вибрати та придбати пульт замість загубленого. При необхідності зробимо повну перевірку системи й змінимо використовувані коди, щоб убезпечити автомобіль після випадків, коли існувала ймовірність зчитування кодів третіми особами. Проконсультуємо з усіх питань, якісно виконаємо роботу.

Детальніше

Автомобільна охоронна система Sigma SM 777 Dialog

Двостороння автомобільна сигналізація з діалоговим алгоритмом кодування сигналу. Система має високу стійкість до впливу кодграбберів й унеможливлює електронний злам. Завдяки 128-канальному трансиверу дальність прийому сигналу брелоком досягає 2000 метрів, а отримання – до 800 метрів: можливість контролювати стан автомобіля в умовах щільної міської забудови й на значній відстані. Зовнішній вплив на автомобіль власник зможе чітко визначити завдяки вбудованому датчику удару й дев'яти незалежним охоронним зонам.

Замовити

Автомобільна охоронна система StarLine E66 V2 BT 2CAN+4LIN ECO

Автосигналізація StarLine E66 V2 BT 2CAN + 4LIN ECO витримує температури від -40 до + 85 ° С, працює в умовах радіоперешкод; технологія Bluetooth Smart виключає можливість здійснити поїздку стороннім особам: потрібно пройти авторизацію за персональною міткою; діалоговий код управління захищає від кодграбберів. Акумулятор у режимі охорони тримає заряд до 60-ти днів. Система також забезпечує управління аварійною світловою сигналізацією, налаштуванням сидінь під автовласника і т.д. З цією сигналізацією Ви можете отримувати сповіщення про стан Вашого легковика на смартфон.

Замовити

Автомобільна охоронна система StarLine S66 V2 BT 2CAN+4LIN GSM

StarLine S66 V2 BT 2CAN + 4LIN GSM - автосигналізація з сенсорними датчиками, що реагують на зміну кута нахилу, евакуацію, удар і т.д.; зі 128-канальним перешкодостійким трансивером і розумною авторизацією через смартфон, BLE-мітку або за допомогою штатних кнопок на кермі. Систему сигналізації оснащено алгоритмами діалогового динамічного шифрування для захисту від зчитувальних пристроїв. Працює при температурах від -40 до +85°С. Налаштовувати й контролювати всі функції охорони та комфорту можна з екрану мобільного гаджета, після синхронізації зі смарт-годинником або в персональному кабінеті StarLine.

Замовити

Автомобільна охоронна система StarLine E96 V2 BT 2CAN+4LIN GSM

Автосигналізація StarLine E96 V2 BT 2CAN+4LIN GSM – це система охорони автомобіля з індивідуальними ключами шифрування. За допомогою застосунку Ви зможете авторизуватися, а потім отримувати дозвіл на керування. Захистить від зловмисників, які використовують код-грабери. Сигнал зберігається за несподіваної зміни погодних умов та радіолокаційних перешкодах. Не розрядить акумулятор, оскільки споживає мінімум енергії. Ви можете моніторити механічні пошкодження, є баланс цифрового захисту, отримувати сповіщення про небезпечну відстань під час паркування. Інтелектуальний автозапуск двигуна та встановлення інших параметрів керування.

Замовити

Автомобільна охоронна система StarLine S96 V2 BT 2CAN+4LIN GSM

Автосигналізація StarLine S96 V2 BT 2CAN+4LIN GSM – оновлена система охорони шостого покоління. Зручне дистанційне керування різними параметрами, геолокація машини, будильник, автозапуск двигуна, передпусковий підігрів. Працює у погодних умовах від -40 до +85 °C. Синхронізується з розумним годинником на популярних базах - iOS, Android, Tizen. Функція безконтактного розблокування. Надійний цифровий протиугінний захист не дозволить зловмисникам вчинити крадіжку, навіть при використанні код-граберів.

Замовити

Отримайте безкоштовну консультацію та підбір обладнання

Запишіться на встановлення

Ми в
YouTube