Glory of Ukraine

Київ, вул. Ревуцького, 3

Графік роботи: Пн-Сб 9:00-19:00

flagUA

flagRU

Звук в автомобілі

Отримайте безкоштовну консультацію та запишіться на встановлення:

Передзвоніть мені

Встановлення штатних мультимедійних пристроїв

Пропонуємо до вашої уваги повний перелік послуг з інсталяції автозвуку в усі авто будь-яких марок і класів:

Встановлення магнітол

Підберемо найкращий варіант магнітоли з урахуванням особливостей ваших уподобань і моделі автомобіля. Ми підгонимо модель під панель управління так, що вона буде виглядати природно. Зазвичай роботи охоплюють і налаштування взаємодії з іншими системами автомобіля також.

Детальніше

Заміна штатних мультимедійних пристроїв

Сучасний автомобіль відрізняється не тільки дизайном і якістю ходової, але й наявністю сучасної акустики. Часто міняти улюблену акустичну систему не хочеться, але її функціонал не задовольняє чинного запиту. В такому випадку ми пропонуємо провести модернізацію мультимедіа. Роботи проводяться в автомобілях будь-якої марки. Модернізація тільки покращує зовнішній вигляд і розширює функціональність виробу, не змінюючи його основного дизайну.

Детальніше

Виготовлення подіумів

Вирішили запровадити унікальну та високоякісну стереосистему у свій автомобіль? Зробіть це красиво та якісно! Ми виготовимо подіуми для ефективного й привабливого розподілу елементів стереосистеми в салоні автомобіля. Індивідуальний проєкт, повна гармонія нововведень з дизайном авто, якісні матеріали та гарантія на виконані роботи. Ви можете підготувати свій варіант розміщення подіумів, який ми втілимо в життя.

Детальніше

Виготовлення та встановлення сабвуферів

Неможливо уявити якісну стереосистему без сабвуфера. Ми виготовимо індивідуальну мультимедійну систему для вашого автомобіля та проведемо повноцінне її впровадження в салон. Естетично приємний дизайн, широка функціональність і якісні запчастини забезпечать довговічну експлуатацію навіть за найактивніших умов. Проведення робіт відбувається після узгодження початкового проєкту, який дозволить зрозуміти кінцевий результат.

Детальніше

Виготовлення полиць

Індивідуальне виготовлення полиць для автомобіля дозволить ефектно впровадити акустичну систему. Полиці виготовляються за індивідуальним дизайном згідно з архітектурою автомобіля. Функціональний елемент стає частиною дизайну авто й органічно впроваджується в нього. Полиці дозволяють коректно встановити акустичну систему й повністю розкрити потенціал оснащення. Полиці розширюють функціональність авто, а при виробництві використовуються тільки якісні запчастини.

Детальніше

Прокладання дротів

Часто автомобіль піддається модернізації, особливо з урахуванням розвитку систем мультимедіа для авто. Щоб музика приносила тільки задоволення, необхідно коректно встановити систему. Впроваджуючи той чи інший компонент, важливо приділити увагу естетичній та ефективній системі прокладання дротів. Оптимальним варіантом стане протягання дроту під обшивкою салону. Так проводка буде не помітною, не відчутною й одночасно захищеною від можливих випадкових механічних пошкоджень.

Детальніше

Встановлення й налаштування підсилювачів

Вибір аудіопідсилювача й системи акустики вимагає врахування великої кількості факторів. Просто довірте всі ці роботи нашим фахівцям, і можете бути впевнені в тому, що все буде зроблено правильно. Ми встановимо все обладнання й налаштуємо його взаємодію. Використовуючи якісні матеріали, ми можемо гарантувати довгий термін служби та високий рівень якості звучання.

Детальніше

Встановлення акустичних систем

Ми готові взяти на себе вибір і підключення акустичних систем до підсилювача. Подібні роботи особливо складно правильно виконати в тісному просторі автомобіля. Навіть незначна зміна кута розташування може відчутно позначитися на локалізації та якості звучання. Довіртеся професіоналам і насолоджуйтеся якісним звуком, куди б ви не прямували.

Детальніше

Прокладання акустичних дротів

Якість звучання аудіосистеми безпосередньо залежить від шумоізоляції салону, аудіопристроїв, правильності монтажу компонентів системи, запобіжників і проводки. Ми використовуємо професійні, розроблені спеціально для цього дроту потрібного перетину, з досить товстою ізоляцією. Міцність і гнучкість ізоляції повинна дотримуватися незалежно від перепадів температур, вібрацій, якості шумоізоляції.

Детальніше

Автосервіс Cardream пропонує сервіс встановлення автозвуку в Києві на автомобілі всіх марок.

Купуючи дорогий автомобіль, людина не готова виявити, що звучання штатної акустики посереднє: досить часто виробники розчаровують автовласників, але шлях розв’язання проблеми є!

Наша майстерня забезпечує встановлення акустичної системи, здатне задовольнити найвимогливіших клієнтів.

Процес встановлення акустики в авто охоплює широкий діапазон аудіосистем від найпростіших до найвишуканіших, від Hi-Fi до High End. Вони включають багатосмугову акустику та сабвуфер, підсилювачі й магнітоли. Рішення залежить як від виділеного бюджету, так і від конкретної моделі автомобіля.

Отримайте безкоштовну консультаціюта підбір обладнання

Запишіться на встановлення

Ми в
YouTube