Glory of Ukraine

Київ, вул. Ревуцького, 3

Графік роботи: Пн-Сб 9:00-19:00

flagUA

flagRU

Шумоізоляція автомобіля

Отримайте безкоштовну консультацію та запишіться на встановлення:

Передзвоніть мені

Послуги:

Шумоізоляція дверей

Завдяки шумоізоляції дверей в автомобілі створюються сприятливі умови для поліпшення теплоізоляції, впровадження акустичної системи, підвищення рівня комфортабельності поїздки. При проведенні робіт команда укладає спеціалізовані елементи безпосередньо під обшивку дверей. Процедура повністю безпечна для конструкції автомобіля й не впливає на зміну дизайну авто. Шумоізоляція дверей дозволить вам відчувати себе комфортніше під час поїздки.

Детальніше

Шумоізоляція пластикових деталей салону

Шумоізоляція пластикових деталей дозволяє підвищити ефективність системи підтримки оптимальної температури в салоні й знизити рівень зовнішнього шуму, що потрапляє в салон при пересуванні. Шумоізоляція виконується за допомогою укладання спеціалізованого матеріалу, підібраного з урахуванням вимоги до кінцевого результату. Матеріал укладається за індивідуальною системою згідно з особливостями конструкції автомобіля.

Детальніше

Шумоізоляція стелі

Шумоізоляція стелі ефективно поглинає зовнішній шум і підвищує рівень тепла в салоні. На практиці шумоізоляція стелі дозволяє скасувати настирливий звук дощу, зберегти тепло в салоні, а також дозволяє розкрити потенціал акустичної стереосистеми. Спеціалізований матеріал укладається під обшивку. Це проходить за спеціальною схемою, яка дозволяє виконувати роботи максимально ефективно з мінімальними витратами.

Детальніше

Шумоізоляція багажного відділення

Шумоізоляція багажника є важливою частиною обслуговування автомобіля. Велика частина шуму проникає в салон авто саме через багажне відділення. Разом з тим, охолодження автомобіля також відбувається більшою мірою саме через багажне відділення. Укладання шумоізоляційного матеріалу дозволяє скасувати дані фактори та розкрити потенціал акустичної системи. Саме багажне відділення зберігає в собі частину акустики, що відповідає за подачу якісних басів.

Детальніше

Шумоізоляція підлоги салону

Шумоізоляція автомобіля дозволяє вирішити відразу кілька проблем. Це й охолодження салону авто, і проникнення сторонніх звуків, а також неефективна робота стереосистеми. Щоб зробити свої поїздки комфортнішими, необхідно провести шумоізоляцію підлоги салону авто. Укладений під обшивку матеріал буде непомітним для ока, але відчутний при пересуванні. При проведенні робіт ураховуються особливості конструкцій авто, які зберігають свій вигляд у повному обсязі.

Детальніше

Усунення скрипіння передньої панелі

Тільки новий автомобіль звучить ідеально. Навіть якщо у вас все в порядку з технічною частиною, докучливий скрип панелі, який проявляється при природному зношуванні, не дозволить на повну насолоджуватися поїздкою. Усунути його не складно. Наші фахівці проводять роботи, зберігаючи естетику передньої панелі. Роблять її беззвучною знову. Зробіть рівень комфортабельності щоденних поїздок вищим.

Детальніше

Повна шумоізоляція автомобіля

Повноцінна шумоізоляція автомобіля дозволяє створити сприятливу атмосферу для частих поїздок. Шумоізоляційний матеріал укладається по всьому периметру авто (дах, підлога, двері, багажне відділення). Так, ваша акустика зазвучить по-новому, зовнішні шуми не завадять комфортно керувати автомобілем, а висока теплоефективність дозволить зберегти більшу частину тепла в салоні. При проведенні робіт не лише уважно обирається сертифікований матеріал, але і створюється індивідуальний маршрут його укладання.

Детальніше

У результаті шумоізоляції автомобіля:

Важливо:

Отримайте безкоштовну консультаціюта підбір обладнання

Запишіться на встановлення

Ми в
YouTube