Glory of Ukraine

Київ, вул. Ревуцького, 3

Графік роботи: Пн-Сб 9:00-19:00

flagUA

flagRU

Встановлення фаркопа

Отримайте безкоштовну консультацію та запишіться на встановлення:

Передзвоніть мені


Використання причепів сьогодні стає все більш популярним. З їх допомогою автомобілісти вирішують безліч завдань – від перевезення речей на дачу до передислокації особистого катера на улюблене місце відпочинку. Надійність і комфорт таких поїздок забезпечить професійне встановлення тягово-зчіпного пристрою (фаркопа).

Фаркоп необхідно не тільки власне «привісити» до автомобіля, потрібно ще під’єднати його до штатної електричної системи, щоб, як мінімум, на причепі нормально працювали всі сигнали. Якщо ви перевозите кемпер, тобто «будинок на колесах», потрібно забезпечити роботу багатьох додаткових пристроїв. Питання підключення фаркопа до проводки автомобіля також залишаються без універсальних відповідей. Залежно від марки машини, схема може значно змінюватися. Не потрібно сушити голову самому: автоелектрик зробить усе за вас швидко, правильно та надійно.

Успіх встановлення фаркопа залежить від правильності його вибору й від процесу роботи. Головне тут – надійність і безпека при транспортуванні причіпного вантажу. Помилки в процесі вибору й встановлення можуть мати різні неприємні наслідки, включаючи дорожньо-транспортні пригоди. Ви хочете не хвилюватися, а просто користуватися надійним і правильно встановленим фаркопом? Звертайтеся до професіоналів нашого сервісу.

Отримайте безкоштовну консультаціюта підбір обладнання

Запишіться на встановлення

Ми в
YouTube